Jste zde

1. místo v krajském kole Dopravní soutěže - fantastický úspěch žáků naší školy !!!!

Po vítězství v okresním kole Dopravní soutěž mladých cyklistů minulý týden v Košťálově, se ve čtvrtek 26.6.2022 toto družstvo mladších dětí naší školy ve složení Michaela Patzová, Tereza Srncová, Drahoslav Věrný a Jiří Janata vydalo do Liberce, kde se konalo kolo krajské kolo této nelehké soutěže.
Děti zde soutěžily v několika disciplínách- jízda zručnosti na kole, jízda na kole v dopravní situaci, zdravověda, pravidla silničního provozu či nově zařazená disciplína nazvaná Labyrint, která děti prověřuje v oblasti práce s mapou. Tento náročný den zvládly naprosto dokonale a z Liberce si odváží zasloužené první místo, což je naprosto úžasný výsledek.

Moc a moc gratulujeme a přejeme, aby se jim takto dařilo i v dalších ročnících této pěkné soutěže.

Děkujeme..

Lenka Mejsnarová

Dnes je

6. 7. 2022, 09:43

Svátek má Mistr Jan Hus

Školní výlety, exkurze 2016/17

Projekty

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1