Jste zde

! Informace pro žáky a zákonné zástupce !

Na základě jednání mimořádné pedagogické rady dne 16.3.2020 byly stanoveny hlavní zásady domácí přípravy v době uzavření školy.

1) Zadání domácí přípravy pro žáky prvního stupně bude na webových stránkách www.mzslibstat.cz v odkazu Domácí úkoly pod jednotlivými třídami.

2) Žáci druhého stupně obdrží zadání přípravy od jednotlivých vyučujících prostřednictvím systému Bakaláři.

3) Úkoly z daných předmětů budou zadávány dle platného rozvrhu hodin. Za vzdělávací obsah a jeho formu odpovídají třídní učitelé, případně učitelé jednotlivých předmětů. Ti též stanoví i způsob zpětné vazby či ověřování a hodnocení získaných vědomostí.

4) Zdůrazňuji, že žáci mají povinnost sledovat výše uvedené zdroje a respektovat pokyny vyučujících včetně termínů odevzdání.

5) Komunikace bude prozatím (po čas karantény) probíhat pouze vzdáleně - e-mail,Komens, telefon. Učitelé Vám budou k dispozici ve všední dny od 10 do 18 hodin. Kontakty naleznete v odkazu Školní poradenské pracoviště, kde jsou uvedeny v Programu poradenských služeb školy.

6) V odkaze Výukové materiály budou také doplňovány vhodné náměty z různých vzdělávacích zdrojů pro rozšíření či zpestření učiva - jako například nabídka České televize - pořad UčíTelka (ČT2 od 9 do 12 h či přípravu na přijímací zkoušky pro žáky 9. ročníku (ČT1 Út + Čt od 14 h).

7) V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás!

Na závěr bych chtěla všechny požádat o maximální trpělivost a spolupráci. Bude to jistě náročné období pro všechny zúčastněné strany, které se nám podaří zvládnout jenom společně! Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy, Jana Marková

Dnes je

4. 4. 2020, 23:56

Svátek má Ivana

ProjektyDrupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1