V úterý 2. června se žáci 7. tříd vydali na školní výlet. Přálo nám krásné počasí, a tak si děti jízdu na raftech z Líšného do Dolánek naplno užily.
Po příjezdu do kempu v Dolánkách jsme se občerstvili a načerpali síly na další program. Poté jsme se vydali na krátkou procházku k zámku Hrubý Rohozec, kde jsme si prohlédli jeho okolí. Celý výlet proběhl ve velmi dobré náladě a všichni si odnesli spoustu hezkých zážitků.



















